poniedziałek, 22 sierpnia 2011

UWAGA! BINLAYER - nie lubi CPMPROFIT!

Ostatnio za namową kolegi dorzuciłem na podepnij.pl bannery Cpmprofit. Chociaż płacą mało to jednak wychodziło około 25 zł w miesiącu. Przyznacie, że zawsze coś. Więc wstawiłem ich bannery w mało widocznym miejscu. Zależało mi na maksymalizacji psywnego dochodu i zarazem minimalnego spadku odsłon/ użytkownik.
Około dwa tygodnie jak zwykle pijąc poraną kawkę chciałem zobaczyć jak dzisiejsze zarobki w Binlayer. SZOK! Moje konto zostało zablokowane! Pieniądze, które uzbierałem przez cały miesiąc znikły! Byłem w totalnym szoku. Pomyślałem - " Tyle miesięcy w systemie i w końcu mnie wydupczyli". Wszedłem do informacji na koncie (Na stronie głównej macie kilkalny button - Postbox) . A tam informacja:

Unfortunately at least one part of your balance had to be canceled. The causing ad space is deactivated now. Please check the status in your ad space overview.

Ad tools, that are working with so-called PostView-Tracking next to our ad tools are strictly forbidden.

 
Mówię co jest nie tak, nic nie doklejałem do stronki. Oprócz Binlayera śmiga tylko CPMprofit. Napisałem do supportu, licząc, że się odezwą za jakiś czas. A tu już po kilku minutach (brawo za szybką odpowiedź!) dostałem info, gdzie zawiniłem:
Winowajca ujawniony - to CPMprofit, który jak się okazuje ma włączoną geolokalizację. Co to znaczy? Ano, gdy na stronkę z reklamami Cpmprofita wchodzi Polak to widzi polskie reklamy. Gdy wchodzi Niemiec z Ip z Niemczech widzi reklamy niemieckie. BINLAYER zakazuje takie reklamy. Jednym słowem ostrzegam was przed używaniem Binlayera i Cpmprofit na jednej stronie!
 Na szczęście Pan supportu był bardzo miły i po godzinie sprawa została rozwiązana. Pieniądze zablokowane wróciły na konto a ja z jednym dniem straty zacząłem zarabiać dalej w najlepszym obecnie dla Polaków w systemie zarabiania na odsłony.

Nigdy wam nie życzę, tego co jak w tym dniu przeżyłem. Kawę wciągnąłem jak coca colę z nerwów :P
Pozdrawiam was Binlayerowicze :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz