czwartek, 10 listopada 2011

Zmiana polityki Binlayer dla nowych użytkowników

Od jakiegoś czasu znajomi informowali mnie, że Binlayer wprowadził istotne zmiany dla nowych użytkowników. Sam postanowiłem sprawdzić na czym polegają zmiany i podpiąłem jedną z domen z ruchem ok. 200 UU/500 odsłon dziennie. O dziwo,  Binlayer odrzucił moją kandydaturę dla reklam Hybrid Ads/Layer!

Okazało się, że obecnie firma preferuje system PopAds. Właśnie taki typ reklam został zaakceptowany dla mojej strony. Przyjmowanie tylko witryn do systemu z PopAds potwierdziło kilku moich znajomych.

binlayer
Nowa forma reklamy


Jaka różnica jest między reklamą HybridAds Layer a PopAds w sieci Binlayer? 

Do tej pory reklama wyświetlała się na całej powierzchnii strony, skutecznie zasłaniając pozostałe elementy. Obecnie, reklama po prostu wyskakuje na określonej powierzchni strony. Jest to korzystna zmiana i spadek odsłon na użytkownika nie jest już tak zauważalny. Niestety taka zmiana przyniosła pewne przykre konsekwencje. Zmieniły się stawki :( Stawka wynosi 0,50 € dla trafficu z Polski. Jeżeli macie stronkę po niemiecku zarobicie 2€.

Zapytałem osobę reprezentującą Binlayer, czym były podyktowane zmiany. Otrzymałem odpowiedź, że firma odeszła od reklamy HybridAds na życzenie reklamodawców, którzy woleli taką formę reklamy.

Mimo wszystko zarabianie z Binlayerem jest cały czas znacznie bardziej opłacalne niż w CPMprofit. Pamiętajcie jednak, iż nie możecie na jednej stronie trzymać tych dwóch systemów, bo zaliczycie blokadę konta a w gorszym przypadku nawet usunięcie! Więcej: http://binlayer-de.blogspot.com/2011/08/uwaga-binlayer-nie-lubi-cpmprofit.html

9 komentarzy:

 1. Witam mam kilka pytan czy trzeba placic podatek od pieniedzy ktore przelewa nam binlayer ??? mam jeszcze kilka pytan mozna dostac do autora jakis e-mail ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj,

  Zarejestrowałem się w tym programie. Od dwóch dni nie dostałem żadnej informacji o tym, że mój blog został zaakceptowany. Po czym poznam (oprócz tego że będą wyświetlać się reklamy) że już zaakceptowali mojego bloga?

  OdpowiedzUsuń
 3. po zielonej kropce przy twoim blogu

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy ten Binlayer nie gryzie się z reklamami od Google Adsense?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez mam to pytanie i dodatkowo jak to jest z Binlayrem i Traffic Revenue?

   Czy i jak można usunąć i założyć od nowa konto?

   Proszę o odpowiedź :)

   Usuń
  2. Mi normalnie przyjeli HybridAds Layer na trzech blogach.

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam mam pały problem nie moge odszukac albo nie widze mam reklame na blogu Binlayera a moje pytanie czy moge na tym samym blogu dodać reklame PopAds - Publishers

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam mam prośbe nie wyswietla mi sie reklama czy moze ktos sprawdzić czy dzieła http://www.mmatiger.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń