sobota, 30 października 2010

Binlayer - Pytania i odpowiedzi


Binlayer, to świetny program partnerski CPM. Na dzień dzisiejszy płacą najwięcej. CPMprofit z ich mizernymi zarobkami się przy nim chowa. Przede wszystkim dostajemy kasę w Euro a nie zł. Przygotowałem dla Was najczęstsze pytania na temat tego systemu.

1) Czy Binlayer akceptuje strony erotyczne i warezy?

- Na dzień dzisiejszy administratorzy nie akceptują stron o tej tematyce

2) Ile zarobie w programie Binlayer. Internauci przeglądający moją stronę są z Polski ?- Nie ma problemu. Otrzymasz do 1,5€  za 1000 odsłon tzw. Hybrid Ads. Zamieszczam screen'a z dowodem, ile płacą za Polaków. Co najważniejsze, reklamy, które się pojawiają są polskojęzyczne i dostosowane do tematyki strony! Nie jakieś głupie kasyna po turecku.

3) Jakie formy reklam mogę umieścić na mojej stronie?

Są trzy dopuszczalne typy reklamy, które proponuje ci Binlayer.

- LayerAds - 1 € za 1000 odsłon z godzinną blokadą
- HybridAds - 1,5€ za 1000 odsłon z godzinną blokadą
- PopupAds - 0,50€ za 1000 odsłon z 15 minutową blokadą

4) Co to za blokada?

Jest to blokada na jedno IP. Jeżeli. masz duży ruch wyobraź sobie ile możesz zarobić...!

5) Możesz mi powiedzieć co to jest ten HybridAds?

To mieszanka Toplayera/Popup , nie zajmuje całej strony tylko pokazuje się w lewym rogu. Zajmuje około 60% twojej strony, więc użytkownicy mogą spokojnie go zamknąć.

6) Co muszę jeszcze zrobić aby zarabiać w Binlayer?

Przede wszystkim po zarejestrowaniu się, dodaj swoją stronę do systemu. Gdy będziesz to robił po raz pierwszy, w Panelu logowania jest rubryka, gdzie wypełnisz adres url twojej strony i wybierzesz tematykę strony. Jeżeli masz małe problemy z językiem angielskim, skorzystaj z google translatora. Ja wybrałem lifestyle - dla stronki o tematyce kobiecej. Ty wybierz swoją dziedzinę.

7) Kurcze, pojawia mi się strona po niemiecku. Gdzie zmienię język na angielski?

Tuż przy logo jest zmiana języka. Jeżeli koło loga Binlayer masz niemiecką flagę, wystarczy, że na nią klikniesz  i wybierz angielski
8) A gdzie jest tutaj haczyk. Za dobrze to brzmi.

Zastanów się ,czy chcesz zarabiać groszę na twojej stronie. Czy gdzieś napisałem, ze jest tutaj haczyk? Nie ma, zarabiasz w euro. Porzuć beznadziejne programy CPM i zacznij zarabiać porządne pieniądze z Binlayer.

Kliknij tutaj i się zarejestruj w najlepszym programie CPM dla Polaków !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz