sobota, 30 października 2010

CPMprofit a Binlayer - zasadnicze różnice

Pierwszą i najważniejszą różnicą są.... zarobki. Tomek właśnie zastanawia się jak zarabiać na odsłonach? Przeszukuje internet. Wpisuje hasła: zarabianie na odsłonach. I trzecią stroną w rankingu jest CPMprofit. Firma znana już na polskim rynku. Była już o nim mowa na forum lockerz i innych znanych forach o zarabianiu w internecie. Ludzie polecający ten program partnerski zachwalają stosunkowo niski próg wypłaty - 30 zł.
Niestety, system partnerski CPMprofit jest beznadziejny.  Wyobraźcie sobie, że stawki za 1000 odsłon nie są stałe i są zależne, także od kliknięć internatów.
Tomek zainstalował sobie skrypt CPMprofit i słuchając innych "mądrych" chciał sobie dorobić na blogu. Niestety średnia stawka za 1000 odsłon jego serwisu wyniosła - mniej niż 1 zł! Ba, bywały dni, że zarobił jeszcze relatywnie  mniej!
Tomek wyłączył program i zainstalował Binlayera. Miał 1000 odsłon w ciągu dnia i kwota jaką otrzymał wyniosła 1 euro!
Widzicie podstawową różnicę? Nie dajcie się doić na gorszych programach partnerskich , gdy macie możliwość zarabiania większej kwoty pieniędzy!


Mój serwis robi średnio około 800 odsłon dziennie. Spójrzcie na moje zarobki. W zależności od dnia i odsłon są to różne kwoty. Te 0,1 ... 0,8 to kwoty w euro. A więc raz zarobiłem prawie 0,80 euro ! To prawie 3,5 zł!

Różnice między CPMprofit a Binlayer:

Odsłony   CPM          Binlayer
1000        1 zł             4zł

Reklamy CPM           Binlayer
      nietematyczne       tematyczne

Wypłata CPM           Binlayer
              30zł             15 euro (44 zł!)

W ciągu miesiąca Tomek zarobił na CPMprofit niecałe 30zł. W następnym miesiącu mając podobną ilość odsłon zarobił w Binlayer ponad 120 zł.

Już teraz kliknij tutaj i się zarejestruj w najlepszym systemie zarabiania za odsłony!

2 komentarze:

  1. Nieźle, Sam muszę powpinać ten system na moich stronach.A 2 na raz można wstawić?

    OdpowiedzUsuń
  2. Można, nie ma żadnego problemu.

    OdpowiedzUsuń