sobota, 30 października 2010

Binlayer - Zaczynamy zarabiać

Witajcie na moim blogu poświęconym najlepszemu na dzień dzisiejszy programowi CPM w Polsce. Binlayer to firma, która płaci nam za umieszczenie reklamy pop-up. Stabilna i solidna firma daje nam szansę zarobienia, niespotykanych do tej pory pieniędzy. Z pewnością słyszeliście już o programie CPMProfit. Dziś, zapomnicie o nim. Binlayer w przeciwieństwie do CPMprofit płaci nam w walucie Euro , nie w polskich złotówkach. Co więcej, za tysiąc odsłon tylko Polaków płaci... bagatela 1,5 euro!

Czy wcześniej zdawałeś sobie sprawę, ile tracisz czasu i potencjalnej kasy w lipnych polskich systemach? Teraz masz szansę zarobić porządne pieniądze. Binlayer, przyjmuje prawie wszystkie strony do swojego programu CPM. Ponadto, aby wypłacić pieniądze, trzeba uzbierać... tylko 15 euro.
I co najciekawsze, reklamy pop-up są dostosowane tematycznie do twojej strony ... i są reklamami polskimi! Na mojej stronie o tematyce kobiecej, wyświetla się sklep z damską odzieżą! Super, nie jakaś turecka reklama kasyna.
Zapraszam Cię, do zapisania się do programu. W innych postach dowiesz się, jak w 30 sekund zapisać się do najlepszego programu partnerskiego dla Polaków. Zapomnij o CPMprofit i ich śmiesznych stawkach. Zasługujesz na lepszy zarobek!

Nie zwlekaj, po prostu kliknij binlayer i zacznij zarabiać 1000/1,5 euro!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz