czwartek, 11 listopada 2010

Binlayer - Co to jest Hybrid/Layer i za co płaci nam Binlayer

Wczoraj udało mi się zrobić screen'a jaką powierzchnię zajmuje reklama Binlayer. Zarabianie na odsłonach w tej sieci jest bardzo proste. Po rejestracji i wstawieniu kodu, rozpoczynamy emisję reklamy. Za co nam płaci system?

1) Użytkownik wchodzi na Twoją Stronę. Kiedy jest na niej pierwszy raz, bądź od ostatniej wizyty minęło przynajmniej 1 h, pojawia się mu aktualna reklama z sieci:


Zdjęcie z serwisu podepnij.pl 

Jak widać na zamieszczonym obrazku, layer ma około 55%-60% powierzchni strony. Nie zajmuje całego ekranu, nie ma czegoś takiego jak nie możliwość zamknięcia reklamy. Można to zrobić natychmiast i w tym właśnie sęk. Jak widzimy, to nie jest denerwujący pop-up i ma same zalety:
- jest to reklama tematyczna 
-ładnie się komponuje się ze stroną

W przeciwieństwie do CPMprofit, gdzie zarabiacie grosze, tutaj macie reklamę tematyczną. To ogromna - powiem więcej to zdecydowana zaleta Binlayera.

2) Gdy użytkownik zamyka layera, zaczynamy zarabiać. Dosłownie w momencie zamknięcia reklamy, system zalicza klik i odpowiednio go wynagradza, oczywiście w euro. Gdy reklama zostanie zamknięta automatycznie włączy się w nowym oknie druga reklama, która nie wymusza opuszczenia strony docelowej. 

  

Kliknij i już dziś zacznij zarabiać w euro z Binlayer'em 

1 komentarz:

  1. Czegoś nie rozumiem. Najpierw piszesz, że płacą 15 euro za 1000 odsłon, a tutaj że zarabiamy dopiero kiedy ktoś zamknie reklame.

    OdpowiedzUsuń